RAE VALD ON MEIE KODU!

Olen viimased 7 aastat juhtinud Tabivere vallavolikogu tööd Jõgevamaal, kuid elu- ja töökoha muutus on mind toonud Harjumaale. Üheltpoolt on hea tunne, kui vaatan tagasi Tabiveres tehtule ning teiseltpoolt kindlasti on kahju sealseid inimesi ja head meeskonda piltlikult öeldes maha jätta, kuid niisugused juba elu keerdkäigud on.

Rae vald sai minu pere koduks tegelikkuses juba üle nelja aasta tagasi ning viimased aastad olengi pidevalt Tabivere ja Jüri vahet sõitnud. Sel aastal sai siis kohalike valmiste kontekstis tehtud otsus, et kandideerin oma uues kodukohas – Rae vallas.

Rae vald kuulub Eesti edukamate sekka ning seda edu on vaja hoida. Rae vallas on viimastel aastatel palju tehtud ning see on väga hea. Mõistagi aga on veel küllalt valupunkte, mis ootavad lahendamist.

Meie valimisnimekirja kuulub nii Rae vallas aastakümneid tegutsenud inimesi kui ka viimastel aastatel siia kanti elama asunuid. Meie nimekirjas kandideerib neli Rae valla aukodanikku, kes läbi aastate on andnud oma panuse valla hüvanguks. Vanemate tegijate kogemus ning noorte innukus ongi see, mida omavalitsuse juhtimisel on vaja.

Kodanikule on oluline volikokku kuuluv koostöövõimeline ja pädev inimene, mitte erakond või valimisliit iseenesest. Koostöö on edu pant ja seda tahamegi volikogus teha. Meie meeskonnas on inimesi, kes varasematel aastatel on olnud Rae vallas paljude kiiduväärsete otsuste tegemise juures. Meil jätkub piisavalt kogemust kohalike küsimuste lahendamiseks ning samas ka parajalt kriitikameelt uute vallakodanike kaasalöömise näol.

Meie eesmärk on muuta volikogu kodanike esindusorganiks, mis on avatud uutele ideedele ja seisukohtadele. Me ei pea õigeks anda rahvale lubadusi teha kõike paremini ja ilusamini, kuid kinnitame, et valituks osutudes oleme valmis pingutama Rae valla heaks.

Järgmistel aastatel on valla rahakott hoopis õhem, kui viimasel ajal harjunud oleme. Seetõttu muutub eriti oluliseks tuua avalik võim kodanikule lähemale kui kunagi varem ja kasutada kõiki võimalusi inimeste abistamiseks nii uusasumites kui ka ajaloolistes külades.

Rae vald on meie kodu – selle juhtlausega ongi tegelikult kõik öeldud. Selleks, et kodus oleks hästi, vali volikokku inimesed, kellesse usud ja keda usaldad.

ET KODUS OLEKS HÄSTI – VALI RAE KODANIK!

Platvormi täistekstiga saad tutvuda http://www.raekodanik.ee/

Comments
Share
Kajar