RAHVALIIDU PEASEKRETÄR OTSIB KORTERIT!

Minu perre sündis hiljuti üks pisikene plikatirts ning seetõttu on tänases elamises pisut kitsas ja oleks soov endale uus elamispind muretseda. Kuna elan täna linnast väljas, kuid töökoht asub kesklinnas, siis tekkis selline mõte, et kolikski kohe päris linna elama.
Aga enne, kui julgen mõnele kinnisvarafirmale meili saata või mis veel hullem, kellegiga kohtuda, tekib mitu küsimust.
Töötan nimelt tegevjuhina poliitilises organisatsioonis, mille juhtivate liikmete eraelu tundub pakkuvat veelgi suuremat avalikkuse huvi, kui näiteks Riigikogus menetletav riigieelarve või rikka abielumehe seadus. Mulle tundub, et peangi pöörduma tões ja väes avalikkuse, ajakirjanike, uurimisasutuste ja võibolla veel kellegi poole, et saada tarka nõu. Palun öelge, kelle poolt ehitatud majja võin ma omale elasmispinna soetada? Soovitaja peaks kindlasti arvestama, et ka enne tänast arendajat või ehitajat ei oleks see maatükk kuulunud mõnele isikule, kes on kunagi tundnud kedagi, kes tundis kedagi nende isikute seast, kes on täna uurimisorganite huviorbiidis.
Samuti palun teie abi finantseerija leidmisel, sest ilma teie nõuanneteta ei saa ma mitte kindel olla, et näiteks pöördudes mõne panga poole ei ole selle laenukomitee liige olnud varases nooruses mõne eriliselt luubi all oleva ehitusettevõtte töötajaga lasteaiakaaslane.
Head inimesed andke nõu! Helistada ega meili saata ma küll enne ei julge, kui ei ole kindel, et see on “sobiv kinnisvaraettevõtte” ja “sobiv finantseerija”. Abi oleks kohe kindlasti vaja, sest ilma õiget valikut tegemata ei saa mina vist endale sõpru soolaleivapeole kutsuda vaid mind kutsutakse äkki kusagile …

Comments
Share
Kajar