BALTIC ENERGY HOUSES OÜ

Ettevõte on partneriks Eesti suurimale aia- ja suvemajade müüjale Baltichouse Productions OÜ-le (www.baltichouse.eu), kellega koostöös töötati välja energiatõhusate elementmajade konstruktsioonid ja ka näidismajade projektid. Energy Housese eesmärgiks on pakkuda klientidele maju, mis vastavad nende ootustele ja on energiasäästlikud.

Meie majad on projekteeritud energiatõhusate lahendustega ning lisaks on võimalik paigaldada küttesüsteem vastavalt kliendi soovile ning arvestatud on ka võimalusega pakkuda “targa maja“ lahendusi.

See kõik kokku teeb meie majad mugavaks ja säästlikuks – ikka selleks, et seal oleks pikka aega hea ja mõnus elada. Parima tulemuse saavutame, kui kõik tööd nii tehases kui ka hiljem ehitusplatsil on teostatud korrektselt ja kontrollitult ning justnimelt seetõttu pakume lahendusi kuni “võtmed kätte” ehk – vundament, maja paigaldus, vee ja kanali trasside ehitus, elektritööd, siseviimistlus. Vajadusel vahendame ka geodeedi teenust, projekteerimsiteenust, ehituslubade taotlemist ja kõike sellega seonduvat.

Loe lisa: www.energyhouses.eu