MOTOHOBI OÜ

Motohobi OÜ alustas oma tegevust mototehnika müüjana aastal 2006. Peamiseks tegevusalaks oli ja on motokaupade turustamine ja hooldamine nii Eestis kui ka Lätis. Tuntuim kaubamärk, mida Motohobi OÜ esindab on “CFMOTO” ja seda juba kümme aastat. CFMOTO tootevalikus on üle 11 erineva ATV ja UTV mudeli. Tegu on vaieldamatu turuliidriga Eestis!

Lisaks CFMOTO kaubamärgile omab Motohobi OÜ ametlikku müügiõigust ka Taiwanist pärit tuntuima ATV tootja toodangule, milleks on Standard Motor Corporation (SMC).

Lisaks maastiku- ja hobisõidukitele leiab meie tootevalikust ka motorollereid, muruniidukeid ning väikelastele mõeldud sõidukeid.

Motohobi OÜ pakub laias valikus varuosasid pea kõikidele Eestis levinud maastikusõidukitele, motorolleritele, mootorratastele ning isegi mootorkelkudele. Meie tootevalikust leiab Eesti tootjate poolt toodetud lisaseadmeid ja varustust kõikvõimalikele neljarattalistele maastikusõidukitele. Suur osa meie poolt pakutavast maastikusõidukite lisavarustusest on toodetud just Eestis, silmas pidades meie klientide vajadusi ja pikaajalistest kogemustest lähtuvalt.

Motohobi esindus- ja teenindushoone asub Tartu külje all Ülenurme Vallas (Valga maantee ääres) aadressil Kassisilma 6.

Loe lisa: www.motohobi.ee